Jak zaplanować e-maile w GMail, aby zostały wysłane później?

Zapewne wielu z Was się zgodzi, że możliwość zaplanowania wiadomości e-mail, aby były dostarczane w późniejszym czasie, byłaby ciekawą opcją, szczególnie w usłudze pocztowej Google Mail. Obecnie istnieje świetny dodatek do przeglądarki o nazwie Boomerang.

Zaplanowanie, aby wiadomości poczty Gmail były dostarczane w późniejszym terminie było kiedyś żmudnym, nieudolnym wieloetapowym procesem, ale po instalacji Boomeranga jedyne, co musisz zrobić, to zmienić datę i czas na ekranie edycji wiadomości. Wiadomość ta zostanie dostarczana w dniu i godzinie wybranej przez nas, a nie tak jak jest dotychczas.

Boomerang jest dostępny dla Mozilli Firefox, Google Chrome oraz Safari, a także dla urządzeń korzystając z systemu Android. Darmowa wersja pozwala jedynie na zaprogramowanie dziesięciu wiadomości miesięcznie, ale dla większości użytkowników jest to wystarczające, bo nie każdy ma potrzebę takiego zaplanowania maili. Jeśli jednak potrzebujesz wysyłać w ten sposób więcej niż 10 maili miesięcznie, nielimitowane konto startuje z opłatą poniżej 5 dolarów miesięcznie. Tutaj strona tej usługi: http://www.boomeranggmail.com/

Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Jakub

Interesuję się informatyką od 2005, a pracuję w IT od 2010. Lubię rozwiązywać problemy, a w wolnym czasie biegać po bezdrożach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świąteczna zniżka na NordVPN!63% taniej
+