Jak założyć konto na Gmail?

Adres e-mailowy jest podstawą, jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i chcesz komunikować się z bliskimi, w sprawach biznesowych czy innych. Gmail kiedyś był klientem poczty w trybie zaproszeń, tzn. że jeśli ktoś nowy chciał dołączyć, musiał dostać zaproszenie od obecnego użytkownika Gmail. Zmieniło się to z czasem, teraz jest on dostępny dla każdego. Jest on uważany za jeden z najlepszych dostępnych obecnie klientów poczty elektronicznej i oferuje naprawdę wiele użytecznych funkcji.  Zakładanie konta Gmail jest szybkie i bardzo proste.

Zakładanie nowego konta na Gmail

Krok 1: Skieruj się na stronę Gmail.

Krok 2: Wybierz Utwórz konto w prawym górnym rogu.

Krok 3: Wpisz w odpowiednie rubryki swoje Imię, Nazwisko, nazwę użytkownika.

Krok 4: Wybierz i potwierdź hasło.

Krok 5: Wybierz pytanie pomocnicze, które pomoże Ci, gdy zapomnisz hasła oraz drugi, obecny adres e-mail, jeśli takowy posiadasz. Wypełnij też lokalizację i przejdź weryfikację, tzn. wpisz 2 słowa z okienka w rubrykę.

Krok 6: Zaznacz okienko „Akceptuję Warunki korzystania z usługi oraz Politykę prywatności Google”, jeśli akceptujesz warunki użytkowania usługi Google. Kliknij Następny krok. Tak oto stworzyłeś swoje konto Gmail.

Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Jakub

Interesuję się informatyką od 2005, a pracuję w IT od 2010. Lubię rozwiązywać problemy, a w wolnym czasie biegać po bezdrożach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *