Patronat medialny IT

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciągnąć uwagę naszych użytkowników, to mamy dla Ciebie propozycję. Portal IT-Manuals.info chętnie wesprze różnego rodzaju imprezy w tematyce technologii, sprzętu i IT, takie jak targi, konferencje czy konkursy, swoim patronatem medialnym.

Co zyskasz?

Na naszej stronie głównej opublikujemy artykuł o wydarzeniu. Wspieramy otwarte inicjatywy, które są dostępne dla wszystkich naszych czytelników, unikając zamkniętych wydarzeń. Preferujemy wspieranie działań lokalnych społeczności lub grup związanych z promowaniem agile i wymianą wiedzy. Priorytetem są wydarzenia, gdzie znamy osobiście organizatorów i możemy oczekiwać wysokiej jakości. Preferujemy także wydarzenia o większej skali i o charakterze cyklicznym.

A co więcej, dogadamy się indywidualnie co do dodatkowych benefitów dla Ciebie od nas.

Korzyści z Patronatu Medialnego

  1. Publikacja na Portalu IT-Manuals.info: Zamieszczenie informacji o inicjatywie w formie zaproszenia, relacji lub zapowiedzi na łamach portalu. Informacje są przygotowywane i dostarczane przez organizatora zgodnie z ustaleniami umowy o współpracy.
  2. Promocja za pomocą Baneru: Zamieszczenie baneru promującego inicjatywę na stronie głównej oraz w dziale wydarzeń portalu, zlinkowanego z wybraną stroną www.
  3. Zamieszczanie Informacji o Wydarzeniu: Umieszczenie informacji o wydarzeniu na Portalu IT-Manuals.info.
  4. Publikacja Relacji Fotograficznych: Zamieszczenie relacji foto z wydarzenia w galerii zdjęć na Portalu IT-Manuals.info.

Czego chcemy od Ciebie?

W zamian za nasz patronat medialny, oczekujemy umieszczenia naszego logotypu na Twojej stronie i w promocyjnych materiałach.

Przykładowe warunkio współpracy:

  • Umieszczenie logo patrona medialnego na wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych związanych z wydarzeniem.
  • Umieszczenie logo patrona medialnego na stronie internetowej organizatora lub inicjatywy.
  • Umożliwienie dystrybucji materiałów reklamowych patrona medialnego w przypadku, gdy inicjatywa ma charakter wydarzenia.
  • W przypadku ukazania się publikacji, przekazanie 2 egzemplarzy patronowi medialnemu.
  • Umożliwienie umieszczenia roll-upów oraz banerów reklamowych patrona medialnego.
  • Dostarczenie do siedziby redakcji (lub drogą mailową) 2 sztuk bezpłatnych wejściówek na wydarzenie oraz umożliwienie wejścia dla dziennikarzy i fotoreporterów.

Wszystkie szczegóły ustalimy razem, dopasowując się do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami mailowo wypełniając formularz kontaktowy i daj nam znać o swoim wydarzeniu.