Najskuteczniejsze aplikacje do lokalizacji telefonu dziecka

Każdy nowoczesny smartfon ma funkcje kontroli rodzicielskiej — zarówno iPhone’y, jak i sprzęty z Androidem. Jednak zwykle nie są one wystarczające, aby mieć oko na dziecko przez całą dobę, ustawić limity aplikacji i treści oraz monitorować lokalizację GPS. Rodzice nie muszą jednak kupować sprytnego urządzenia, aby móc śledzić lokalizację swojego dziecka. Wystarczy po prostu zainstalować aplikację mobilną. Opowiemy Ci o najpopularniejszych aplikacjach, które pozwolą Ci dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się Twoje dziecko. Znajdź telefon po numerze telefonu bez zbędnych formalności, stosując wskazówki poniżej!

Cell-track.pl — najlepsza aplikacja do śledzenia telefonu

Darmowa lokalizacja telefonu dziecka za pomocą aplikacji Cell-track.pl jest bardzo łatwa i wygodna. Użytkownik nie musi pobierać dodatkowego oprogramowania na swój komputer lub telefon. Aplikacja działa z poziomu dowolnej przeglądarki. Oto jakie kroki należy wykonać, aby skorzystać z tej opcji:

 1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź na oficjalną stronę Cell-Track.pl.
 2. Kliknij przycisk „Zlokalizuj Telefon”, który jest widoczny od razu po wejściu na stronę.
 3. Po wybraniu opcji „Zlokalizuj Telefon” należy podać numeru telefonu osoby, której urządzenie chcemy zlokalizować.
 4. Po podaniu numeru telefonu do osoby jest wysyłany konfigurowalny SMS z linkiem do śledzenia.
 5. Osoba otwiera link, a Ty otrzymujesz informacje o jej lokalizacji.

Ta aplikacja do śledzenia dziecka ma wiele atutów. Podstawową zaletą tej opcji jest to, że jest ona w pełni anonimowa i jest kompatybilna z dowolnymi systemami operacyjnymi.

Czytaj więcej:  5 najlepszych czytników RSS na telefon

GEOfinder.mobi — aplikacja do lokalizacji telefonu

GEOfinder to wygodna aplikacja do śledzenia telefonu dziecka. To oprogramowanie działa w dowolnym miejscu i z dowolnym numerem. Oferowane dane geolokalizacyjne są dokładne i można je sprawdzić na mapie. GEOfinder pozwala na więcej niż tylko śledzenie swoich bliskich na mapie. Włącz zaawansowaną kontrolę rodzicielską z następującymi funkcjami:

 • dowiedzieć się, z jakiej sieci Wi-Fi aktualnie korzystają;
 • uzyskać informacje o karcie SIM niezależnie od modelu telefonu;
 • analizować połączenia VPN dziecka;
 • nie wpływa na szybkość ani inne wskaźniki wydajności urządzenia.

Ta lekka usługa sprawia, że łatwo jest mieć oko na swoje dzieci i rodzinę w trybie „kliknij i zobacz” i raz na zawsze pozbywa się zmartwień związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa swoim bliskim.

Darmowa aplikacja do śledzenia smartfonu — Family Locator

Aplikacja Family Locator, z nowym, fantazyjnym interfejsem, sprawia, że utrzymywanie kontaktu z członkami rodziny jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji Family Locator można:

 • śledzić lokalizację przyjaciół i dzieci;
 • skonfigurować strefy powiadomień i otrzymywać alerty, gdy dzieci wchodzą lub wychodzą z określonego obszaru;
 • przydzielać dzieciom zadania związane z określoną lokalizacją (np. „Spacer z psem po parku”);
 • zezwalać dzieciom na korzystanie z nowych kolorowych awatarów po pomyślnym zakończeniu aktywności;
 • przeglądać historię lokalizacji i śledzić ruchy wszystkich członków rodziny w ciągu ostatnich 7 dni;
 • wysyłanie bezpłatnych wiadomości do członków rodziny.
Czytaj więcej:  Jak włączyć opcje programistyczne w telefonie z androidem?

Family Locator umożliwia śledzenie lokalizacji dziecka lub całej grupy dzieci. Jeśli więc jesteś odpowiedzialna za opiekę nad kilkoma dziećmi lub często towarzyszysz im w podróżach grupowych, z łatwością będziesz w stanie monitorować położenie wszystkich członków grupy (o ile inni rodzice wyrażą na to zgodę). Jednak to nie wszystko, co może zrobić ta inteligentna aplikacja.

Funkcje Family Locator są niezwykle praktyczne. Kiedy dziecko dotrze do ustalonego przez rodzica miejsca, takiego jak dom czy szkoła, aplikacja automatycznie wysyła powiadomienie na smartfon rodzica. Ponadto opcja „Panic” jest bardzo użyteczna — w przypadku powstania zagrożenia dziecko może w łatwy sposób wysłać rodzicom powiadomienie, zawierające współrzędne jego położenia w postaci połączenia głosowego, e-maila lub wiadomości SMS.

Namierzenie telefonu za pomocą Mapy Google

Jest to bardzo istotna rzecz dla rodziców, którzy martwią się o to, gdzie chodzą ich dzieci, ale nie mogą ich fizycznie kontrolować. Mapy Google ułatwiają śledzenie, dokąd udaje się dziecko, niezależnie od rzeczywistej lokalizacji.

Zanim uzyskasz dostęp do informacji o ruchach swojego dziecka lub innej bliskiej osoby, musisz wykonać kilka prostych kroków:

 1. Na smartfonie śledzonej osoby uruchom Mapy Google.
 2. Otwórz ustawienia profilu – „Transfer geodanych”.
 3. Stuknij „Pokaż, gdzie jestem” i wybierz „Dostęp przez łącze”.
 4. Wyślij link do siebie w dowolny wygodny sposób lub połącz dostęp do konta.

Wysłanie linku może być przydatne, jeśli śledzisz innego użytkownika z urządzenia, na którym nie masz dostępu do swojego konta Google.

Czytaj więcej:  Jak wybrać słuchawki do telefonu?

Aplikacja do namierzania smartfonu dziecka uMobix

uMobix to innowacyjne rozwiązanie monitorujące przeznaczone do cyfrowego monitorowania i kontrolowania dzieci. Umożliwia śledzenie aktywności online, dzienników połączeń, wiadomości itp. na docelowych urządzeniach.

Przyjazny dla użytkownika interfejs zapewnia otrzymywanie informacji w czasie rzeczywistym, promuje otwartą komunikację i bezpieczne środowisko cyfrowe dla Twoich bliskich. Zaawansowany lokalizator GPS pozwala wszystkim rodzicom być świadomym ruchów ich dziecka. Ponadto, dzięki aplikacji do monitorowania telefonu uMobix rodzice mogą otrzymywać regularne aktualizacje z Facebook Messenger.

Platforma ta jest przydatna do monitorowania aktywności online dziecka i jego bezpieczeństwa. Jest również wykorzystywana przez firmy w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich pracowników.

Gdzie jest dziecko — najlepsza aplikacja do kontroli

Darmowa aplikacja do śledzenia telefonu dziecka „Gdzie jest dziecko”, oferuje liczne korzyści dla rodziców, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi. Aplikacja ta pozwala rodzicom monitorować lokalizację swojego dziecka w trybie online, co daje im pewność, że ich potomstwo jest w bezpiecznym miejscu. Rodzice otrzymują powiadomienia, gdy dziecko opuści określoną strefę, co zapewnia spokój umysłu.

Co ważne, aplikacja ta pozwala na tworzenie harmonogramów i przypomnień, co pomaga w zarządzaniu codziennymi obowiązkami i obecnością w odpowiednich miejscach. Serwis oferuje też różne ustawienia i funkcje, które można dostosować do indywidualnych potrzeb rodziny.

Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Jakub

Interesuję się informatyką od 2005, a pracuję w IT od 2010. Lubię rozwiązywać problemy, a w wolnym czasie biegać po bezdrożach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świąteczna zniżka na NordVPN!63% taniej
+