Program do czytania SMSów partnera na Androida – 5 najlepszych!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co oferują współczesne aplikacje do szpiegowania, jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych programów, które pozwolą Ci na przechwytywanie SMS oraz wiele więcej. Kierowaliśmy się różnymi czynnikami, o których więcej znajdziesz w dalszej części tekstu. A więc zaczynajmy!

1. Szpieguj SMS z mSpy!

Jeżeli szukasz niezawodnego rozwiązania, które zyskało uznanie w oczach wielu użytkowników, mSpy to jeden z najlepszych kandydatów. Jest to program, który posiada bardzo wiele możliwości z zakresu śledzenia czy kontroli rodzicielskiej. Pozwala między innymi na:

 • śledzenie SMS,
 • nagrywanie ekranu, dzięki czemu żadna wiadomość Ci nie umknie,
 • przeglądanie wiadomości z innych programów, takich jak popularne platformy społecznościowe.

To oczywiście tylko niewielki wycinek tego, co potrafi mSpy. Jest to również aplikacja, którą bardzo trudno wykryć na docelowym telefonie. Nawet zaawansowani użytkownicy często nie potrafią poradzić sobie z tym zadaniem. Pamiętaj jednak, że śledzenie osób bez ich zgody jest nielegalne. Jeżeli jednak masz taką zgodę, szpieguj SMS z mSpy!

2. Program do czytania SMS-ów partnera na Androida – EyeZy

Ciekawą alternatywą dla aplikacji mSpy jest program do czytania SMS-ów partnera na Androida o nazwie EyeZy. Jest to wysokiej jakości oprogramowanie, które bez trudu radzi sobie z wymaganiami, które obecnie stawiane są przed profesjonalnymi aplikacjami do szpiegowania.

EyeZy działa nie tylko na Androidzie. Producent zapewnił możliwość korzystania z programu również na telefonach z iOS. Dzięki temu aplikację zainstalujesz na swoim ulubionym urządzeniu.

Czytaj więcej:  Spotify - jak włączyć teksty piosenek na komputerze?

W skład najbardziej interesujących funkcji EyeZy należy wymienić:

 • przeglądanie SMS,
 • nagrywanie ekranu,
 • keylogger,
 • blokowanie określonych treści, aplikacji czy stron www,
 • ustawianie alertów na słowa kluczowe lub wyszukiwania,
 • przeglądanie aktywności w social mediach,
 • śledzenie lokalizacji.

3. Szpiegowanie SMS z Qustodio

Jeśli zadowalają Cię mniej zaawansowane rozwiązania, które nie posiadają najnowszych i najbardziej rozbudowanych funkcji, Qustodio jest ciekawą propozycją. Jest to program, którego głównym zadaniem jest szpiegowanie SMS oraz dostarczanie innych informacji na temat aktywności śledzonej osoby.

Według zapewnień producenta, aplikacja powinna działać bez przeszkód na wszystkich popularnych systemach operacyjnych:

 • Windows,
 • Mac,
 • Chromebook,
 • Android,
 • iOS,
 • Kindle.

Wszechstronność powoduje, że Qustodio zajęło trzecie miejsce w naszym zestawieniu.

4. ClevGuard – program do czytania cudzych SMS

ClevGuard to program do czytania cudzych SMS, ale nie tylko. Producent wskazuje głównie na aspekt związany z kontrolą rodzicielską – trzeba przyznać, że oferowane funkcje faktycznie pozwalają na całkiem dużą skalę monitorować i zarządzać aktywnością dzieci w Internecie.

Aplikację ClevGuard możesz przetestować na stronie producenta. W osobnej zakładce znajdziesz wersję demo, która dostarczy Ci sporej wiedzy na temat interfejsu aplikacji, jej możliwości i sposobu działania.

Program pozwala choćby na monitorowanie aktywności w mediach społecznościowych, historii przeglądania czy wykonywanych połączeń telefonicznych. Jednym słowem, posiada wiele funkcji, których potrzebują rodzice.

Czytaj więcej:  Jak zrobić film ze zdjęć za pomocą Windows Movie Maker?

5. PhoneSheriff, czyli szpieg SMS

Jak sama nazwa wskazuje, PhoneSheriff to prawdziwy szpieg SMS. Jest to aplikacja, która jest w stanie monitorować bardzo wiele działań użytkownika docelowego. Nie ukryje się choćby jego aktualna lokalizacja, wysyłane wiadomości czy historia przeglądania.

PhoneSheriff jest płatnym rozwiązaniem, dlatego miłośnicy darmowych programów nie będą usatysfakcjonowani. Możliwy jest zakup w trzech pakietach, dostosowanych pod kątem dostępnych funkcji czy czasu trwania licencji.

Produkt powinien poprawnie współpracować z komputerami stacjonarnymi, laptopami, telefonami oraz tabletami. Producent zadbał o kompatybilność z popularnymi systemami operacyjnymi. Nie zabrakło również wsparcia dla osprzętu od Apple.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniej aplikacji do śledzenia SMS-ów może być dość trudny. Mamy jednak nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu udało nam się rozjaśnić różnice między nimi i pomóc Ci podjąć decyzję. Pamiętaj też, że żaden program szpiegowski nie zastąpi zaufania i szczerej rozmowy. Może jednak dostarczyć całkiem ciekawych informacji i pomóc choćby w kontroli rodzicielskiej.

Wiśniewski Jakub
Wiśniewski Jakub

Interesuję się informatyką od 2005, a pracuję w IT od 2010. Lubię rozwiązywać problemy, a w wolnym czasie biegać po bezdrożach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *